Австрія

Тури в Австрію

Австрія - країна, в кожному куточку якої є щось цікаве для туристів з усього світу. Шанувальники опери, культурних пам'яток та архітектури облюбували Відень, любителі класичної музики - Зальцбург - батьківщину Моцарта. Щороку в Зальцбурзі проходить літній музичний фестиваль, квитки на який краще бронювати заздалегідь.

У чарівній Карінтії знаходяться озера і мінеральні джерела, які також знаходять своїх шанувальників серед людей, які купили тури в Австрію.

Найбільше людей з усіх країн світу привертають схили Альп. Є безліч причин, чому гірськолижний відпочинок в Австрії настільки популярний:

  • тут сезон відкривається дуже рано, а саме на початку жовтня;
  • Австрія завжди прагне до того, щоб порадувати своїх гостей, які вважають за краще зимовий відпочинок, і початок сезону стає ще одним приводом для веселощів: кругом проходить велика кількість розважальних заходів;
  • відмінна інфраструктура, яку весь час розвивають, траси незмінно підтримують в порядку. Це гарантує найвищий рівень безпеки і дарує неймовірні враження. За кількістю доглянутих схилів Австрія знаходиться попереду всіх альпійських країн.
  • до того ж тут є безліч льодовиків, а це має на увазі гарантоване катання незалежно від погоди.

Як правило, Австрійські гірськолижні курорти представляють собою класичні альпійські селища. Це не великі комплекси, створені за стандартним типом. У кожного містечка є свої унікальні готелі, індивідуальний дух, яким не можна не перейнятися!

Різноманітність гірськолижних турів в Австрію уможливлює підбір курорту, який найкраще підійде під ваш рівень гірськолижних навичок. Є курорти, які більше підійдуть для початківців, але є й інші, траси яких гарантують величезний заряд адреналіну навіть для досвідчених спортсменів.

Високі гори і всесвітньо відомі курорти розташовуються в західній провінції Тіроль. Там навіть є курорт, в якому проводилися олімпійські змагання з лижного спорту.

Австрійська кухня, з якою ви зіткнетеся під час відпочинку, має схожість з чеської, німецької, угорської та навіть італійської. Багато австрійських страви настільки популярні в усьому світі, що просто не мають потреби в тому, щоб їх представляли. Що ж варто спробувати?
Віденський шніцель - м'ясний млинець, приготований у фритюрі. Готовий страва повинна бути золотистого кольору. Точь-в-точь як скрипка Страдіварі.

Віденський штрудель - рулет з яблуками, майже шарлотка. Приготувати його - справжнє мистецтво. Майстер-клас по його приготуванню щодня проводяться в віденському палаці Шенбрунна.

Тафельшпіц - яловичина, варена з овочами. Це улюблене блюдо австрійського імператора Франца Йосифа.
Торт Захер - знаменитий десерт. Це аристократичний родич ще одного популярного торта «Прага».
Тірольський суп зі шпиком - ароматний суп з петрушкою, помідорами, часником і цибулею. Головний його інгредієнт - звичайно ж, тірольський шпик.

5 речей, які потрібно зробити в Австрії, в незалежності від того, приїхали ви відпочивати взимку або влітку:

  1. Покататися на футуристичному фунікулері в Інсбруку.
  2. Відвідати концерт органної музики в Кафедральному соборі в місті Зальцбург.
  3. Побувати в дивовижному музеї "Сваровські".
  4. Навчитися готувати австрійський яблучний штрудель.
  5. Послухати "Мадам Батерфляй" у Віденській опері.
  6. Тур в Австрію подарує вам неймовірні емоції! Б'ємося об заклад, ви захочете повернутися в цю неймовірну країну.