Мальдіви

Відпочинок на Мальдівах

Мальдівські острови розташовані на Південному Заході від острова Шрі-Ланка, на екваторі. Численні острови коралового рифу, 1 190 за все, формують архіпелаг з 26 природних атолів (групи сусідніх коралових островів). Ці 26 атолів розділені на 19 адміністративних районів з островом-столицею Мале, що є 20 адміністративних Райном. Якщо дивитися з повітря, атоли і острова формують красиві картини на тлі синіх глибин Індійського океану.

Мальдівські острови стають рік від року все більш популярним місцем для відпочинку. Сліпуче чиста, прозора океанська вода, найчистіша природа Мальдівських островів нікого не залишають байдужим. Відпочинок на Мальдівських островах можна порівняти з зануренням в зовсім інший світ, світ невинно чистої природи і океанської життя.

Мальдівські острови простягаються на 823 км з півночі на південь і на 130 км зі сходу на захід. З неймовірно великої кількості островів тільки 200 островів населені і близько 100 островів є туристичними курортами. Море становить більш ніж 99% Мальдівів. Тільки 0.331% (298 кв. Км) - земля.

Більшість з Мальдівських островів можна пройти поперек за десять хвилин; Лише поодинокі мають довжину більш ніж два кілометри. Найдовший, Hithadhoo в самому південному атолі має довжину вісім кілометрів (5-6 миль). Хоча більшість інших островів в довжину менше, ніж одна миля, ніхто не відчуває себе обмеженим в просторі, так як злиття пляжів, кристалічних вод, і свіжі сині небеса створюють нескінченну неосяжність, природну відкритість, яка є рідкісною і спокій, якої є довгоочікуваним.


Male

 

Столиця - Мале
Мова - дивехи
Час випереджає київське на 3 години
Гроші -
Мальдівська руфія (Rf). 1 USD = 12,75 Rf