Питання та відповіді

Даний сайт є - онлайн магазином підбору та бронювання турів всіх провідних туроператорів України. Вибирайте пропозиції, вносите свої дані і відправляйте заявку. Надалі, на всіх етапах покупки, в тому числі до вильоту з аеропорту, ми тримаємо Вас в курсі подій. Електронна система документообігу, електронний еквайринг дозволяє сьогодні купувати тур без відвідування офісу. Ви завжди можете до нас звернутися, якщо виникли якісь питання, наші менеджери обов'язково допоможуть.

 1. Навіщо створено цей проект?

  Цей проект розроблений спеціально для тих клієнтів, які вважають за краще самостійно підбирати тур і користуватися сучасними методами оплати.

 2. Чи працюєте ви з турагентсва?

  З турагентсва працює туроператор "Роза Вітрів". Якщо Ви представляєте туристичне агентство, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 3. Як часто оновлюються Ваші пропозиції?

  Вся інформація на нашому сайті оновлюється щосекунди, тому цілком можлива ситуація що цікавить Вас ціна на тур вже після наступного натискання кнопки "оновити" буде вище або нижче або тур вже може бути проданий.

 4. Чому в підборі туру є ціни не на всі готелі в обраному мною регіоні?

  Швидше за все готель не потрапив в базу вивантажених варіантів. Змінивши параметри пошуку, з великою часткою ймовірності ви знайдете його.

 5. Як внести зміни після отримання результатів пошуку?

  Після завершення висновків результатів пошуку за Вашими параметрами в верхній частині сайту з'явиться панель, за допомогою якої можна сортувати і змінювати дані запиту. Наприклад, вибрати конкретну зірковість готелю, тип харчування або вартість.

 6. Хто розробляв і підтримує цей проект?

  Проект розробляється кращими фахівцями Інтернет комерції в Україні. Підтримка забезпечена структурними підрозділами компанії "Роза Вітрів", що гарантує високу якість, оперативність у вирішенні завдань, фінансову надійність і можливість інвестування.

 7. Які існують способи оплати за тур?

  Выбранный Вами тур можно оплатить платежной картой, через любой банк Украины или в нашем офисе. Однако примите во внимание, что мы начинаем бронирование только после внесении предоплаты за тур. 

 8. Які карти приймаються для оплати?

  Ми приймаємо картки міжнародних систем Visa, Maestro і MasterCard будь-якого типу (Classic, Gold, Platinum, World і інші) і будь-якого виду (дебетові, кредитні, віртуальні, передплачені) всіх банків.

 9. Чи можу я купити тур для третіх осіб?

  Звичайно, Ви можете оплатити тур своєю карткою, а також внести свої дані або третіх осіб.

 10. Зберігайте ви дані моєї карти?

  Ні, це технічно неможливо. Всі дані по безпечному каналу передаються в банк-еквайєр.

 11. Наскільки безпечна оплата картою на вашому сайті?

  Ми співпрацюємо з компаніями, які використовують найсучасніші технології на даний момент. Це абсолютно безпечна процедура, всі Ваші дані кодуються і шифруються, обробка платежів виконується на сервері ПриватБанку або в прцессінговом центрі іншої платіжної системи.

 12. Що буде підтвердженням бронювання туру?

  Обов'язковою умовою бронювання туру - підписання договору на туристичне обслуговування та оплата. Сам договір є підтвердженням бронювання. Договір може бути підписаний як безпосередньо в офісах компанії так і з залученням кур'єрської служби за рахунок компанії.

 13. Де і як я буду отримувати документи (ваучери, квитки, страховку)?

  Всі документи, які знадобляться для подорожі, ми надішлемо на Вашу електронну адресу за 1-2 діб до вильоту. Просимо Вас при отриманні документів уважно перевіряти всі особисті дані. Якщо виникнуть питання, зв'яжіться з нашим.

 14. Якщо я прилетів в країну відпочинку, а мене ніхто не зустрів, що робити?

  Зателефонуйте за номером телефону, вказаним в ваучері, і Вам обов'язково допоможуть. Або зв'яжіться з нами.

 15. Які вжити заходів при настанні страхового випадку (захворювання, нещасний випадок, смерть)?

  Знайти номер телефону в страховому полісі, зателефонувати за цим номером і зареєструвати страховий випадок, після цього Вам нададуть всю необхідну інформацію і допомогу. Оператори кажуть по-російськи.

 16. Які документи мені потрібні для оформлення туру?

  Вам знадобиться закордонний паспорт туристів з терміном дії не менше 6 місяців, в деяких країнах не менше 3 місяців з моменту повернення з поїздки.

 17. Чи можливий обмін або повернення туру?

  Ви можете відмовитися від туру, дотримуючись наших інструкцій, які ви отримаєте у наших менеджерів.

 18. Чи можливі зміни даних туристів?

  Зміна даних туристів після підтвердження бронювання неможливо. Дана дія фактично прирівнюється до анулювання туру і бронювання іншого туру з усіма витікаючими наслідками. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

 19. У мене є питання відповіді на які я не знайшов :(

  Викладіть своє питання в коментарях нижче, внесіть свій e-mail при авторизації і отримаєте наш відповідь відразу як тільки ми його опублікуємо.