Ізраїль

Відпочинок в Ізраїлі

На даний момент Ізраїль є однією з найбільш відвідуваних країн світу. Тури по Ізраїлю розкуповуються, немов гарячі пиріжки, причому не важливо, з якої країни організується виліт - тури в Ізраїль з Києва розпродаються так само активно, як, наприклад, з Америки. При бажанні Ви можете спробувати заощадити на поїздці до Ізраїлю - туроператори часто продають гарячі путівки.

Незабутні тури до Ізраїлю

Причина такої популярності криється в багаторічній історії держави, а також в релігійних повір'ях, пов'язаних з багатостраждальної літописом єврейського народу. Однак не потрібно думати, ніби путівка до Ізраїлю може зацікавити лише віруючої людини, який, можливо, вважатиме розпочате подорож своєрідним паломництвом або почесною місією. Відпочинок в Ізраїлі привертає гостей з усіх куточків світу. Вони розмовляють різними мовами, мають різний колір шкіри, розріз очі, по-різному налаштовані, але все з якихось причин зустрічаються тут.

Турпоїздки до Ізраїлю навряд чи можна порівняти з будь-чим. Тепле, немов парне молоко, море, тихі вулички, буквально просочені історією, легендами, якими вони готові поділитися з кожним, хто хто жадає почути, чудові пейзажі з їх приголомшливими пустелями не залишать мандрівника байдужим.

Деякі туристи, що купили путівки в Ізраїль, порівнюють країну з земним раєм. Досить гучну заяву, але зате чудово передає враження людини, яка побувала в Землі Обітованої. Кожна людина, яка купує авіаквитки в Ізраїль, становить власний список міст і пам'яток, які він хотів би відвідати. Однак результат, своєрідне «післясмак» від мандрівки залишається незмінним.

Тури в Ізраїль з Києва

Для зацікавилися туристів відзначимо, що тури в Ізраїль з Києва придбати неймовірно просто. Багато туроператори по Ізраїлю пропонують відповідні путівки. А значить, Ви зможете на власні очі побачити Віфлеєм, річку Йордан і знаменитий біблійний місто Лазарет, про який напевно читали в Біблії або, як мінімум, чули на уроках історії.

Отже, якщо Ви ще сумніваєтеся, чи варто вирушати в Ізраїль, відпочинок напевно доведеться Вам за смаком, так що навіть не турбуйтеся з цього приводу. Країна-курорт, країна-рай вже чекає Вас. Тут Ви знайдете безліч таємниць, наповнених особливим духовним змістом. Перлина туру по Ізраїлю - легендарне Мертве море, на березі якого можна насолоджуватися дивовижними красотами місцевої природи. Висока солоність води робить купання безпечним навіть для тих, хто абсолютно не вміє плавати. Деякі туристи навіть жартують: «Можна лежати на воді і читати книги».

Оздоровчі тури в Ізраїль

Крім розваг і природи, тур в Ізраїль може мати оздоровче значення. Взяти як приклад бруд того ж Мертвого моря, що володіє приголомшливими властивостями: піднімає життєвий тонус, що зцілює хвороб, благотворно впливає на стан шкіри людини (вона стає гладкою і шовковистою). По всьому узбережжю розкидані всілякі оздоровчі центри, де можна покупатися в цілющій воді, пройти сеанси грязьовий терапії, попити воду з сірководневих джерел. Під час турпоїздки до Ізраїлю можна навіть оселитися в такому тихому єврейському санаторії.

Будьте впевнені, що загальна атмосфера країни доведеться Вам до душі. Люди доброзичливі і привітні, завжди підкажуть дорогу і дадуть відповідь на ввічливі питання. Деякі можуть навіть проводити до місця призначення. По суботах в країні витає відчуття свята, ніби все навколо завмирає для спокійного щастя. Багато туристів, що повернулися з подорожі, заявляють, що ніде ще не бачили такої краси.