Болгарія

Відпочинок в Болгарії: відкриваємо нові горизонти

Більшість українців вважають за краще проводити свою відпустку за кордоном. Наситившись східною екзотикою, наші туристи відкривають для себе нові напрямки в сусідніх країнах. Серед популярних туристичних напрямків одне з лідируючих місць сьогодні займає відпочинок в Болгарії. Підвищений попит на тури в Болгарію обумовлений досить доступною ціною. Крім того, курорти Болгарії - це прекрасний клімат в будь-який час року і кращі умови для комфортного проведення відпустки.

Тури в Болгарію з Кіеваі інших куточків України привабливі також близьким географічним розташуванням країни і спрощеним візовим контролем, що дозволяє швидко і легко організувати поїздку. Ще однією перевагою відпочинку тут є м'який клімат, мальовничі пейзажі і оздоровчі курорти. Для проведення приємного відпочинку на курортах країни є все необхідне: широкі піщані пляжі, тепле Чорне море, мальовничі пейзажі, історичні пам'ятки і культурні центри. Відпочинок в Болгарії припаде до душі, як сімейним парам, так і активної молоді.

Курорти влітку

Туроператор News Travel пропонує організацію різних видів відпочинку в Болгарії з Києва та інших населених міст - ідеальне рішення для любителів поніжитися на пляжі є пропозиції розміститися в комфортабельних готелях на узбережжі. Активний розвиток готельної інфраструктури дозволить вибрати найбільш оптимальний варіант для проведення відпустки з родиною і дітьми. Готелі Болгарії - це затишні номери, чисті пляжі і уважне обслуговування з боку персоналу, що дозволить повною мірою зануритися в атмосферу релаксу і відпочинку.

Вашій увазі також пропонуються оздоровчі тури в Болгарію. Наявність великої кількості здравниць і санаторіїв, розташованих близько цілющих мінеральних джерел, дозволить провести відпочинок в Болгарії з Києва і не тільки, з користю для здоров'я. Оздоровчі тури в Болгарію користуються попитом круглий рік, тому є можливість вибрати зручний час для організації відпустки і при цьому істотно заощадити.

Курорти Болгарії:

Відпочинок в Болгарії влітку можна умовно розділити на Північ і Південь, такий розподіл робиться по місту прильоту: Варна (Північна Болгарія) і Бургас (Південна Болгарія). До Варні ближче знаходяться такі курорти як:

Русалка - цей туристичний селище має форму амфітеатру, прекрасно підходить для активного сімейного відпочинку. Любителям природи і підземного світу потрібно їхати саме сюди, так як на курорті є близько 40-ка печер, які утворюють цілу систему, під назвою Яйлата. Тут пропонується розміщення лише в віллах.

Бальчик - один із наймальовничіших курортів на чорноморському узбережжі Болгарії. Тут цікаво буде людям, які хочуть відкрити для себе історію Болгарії. Безліч храмів, музеїв, культурних і природних пам'яток надають цьому курорту загадковості. Сюди їдуть для відпочинку з дітьми, тому по праву можна цей курорт назвати сімейним.

Албена - спокій на курорті відмінно доповнює бальнеологія і красивий парк, при цьому є місця, куди можна вийти: всі розважальні заклади розташовані так, щоб не заважати відпочиваючим. Тут можна знайти все що потрібно для комфортного відпочинку з дітьми. Готелі з міні-клубами, великим вибором спортивних розваг, майданчики для ігор, аквапарк - дітям нудьгувати не доведеться, і батьки зможуть зануритися в тишу і релакс.

Кранево - курорт має загальну пляжну смугу з курортом Албена, яка вважається однією з кращих в Болгарії. Тут, в основному, маленькі готелі і квартири, в яких можна відпочивати за дуже розумними цінами. Даний курорт також вважається морською здравницею.

Золоті Піски - даний курорт Болгарії дуже універсальний, тут можна знайти розкішні готелі для найвимогливіших туристів, так і бюджетні варіанти для сімейного відпочинку. Є готелі з харчування «все включено». На курорті присутні різноманітні види спорту, є аквапарк.

На околиці Золотих Пісків, в 20-ти км від Варни є найстаріший курортний комплекс Чайка. Піщані бухти, віковий ліс, мінеральна вода чудово підійдуть для туристів, які хочуть відчути природу Болгарії в повній мірі. Готелі тут різні: спокійні і тихі, сімейні та комплекси, де можна побачити багато молоді і студентів. Не може не радувати доступність цін, які тут нижче ніж на інших курортах.

Рів'єра - курорт VIP рівня, дуже активне нічне життя. Дуже хороша бальнеологія, вибирають для відпочинку з дітьми. До складу курорту Рів'єра входять лише п'ять готелів: Імперіал 5 *, Рів'єра бич 5 *, бутик-готель Оазис, Лотос 4 *, Німфа 3 *.

Сонячний день - бальнеологічний курорт Болгарії, куди приїжджають люди поправити своє здоров'я в наступних напрямках: з проблемами опорно-рухового апарату, нервова і серцево - судинна система. Також прекрасно підійде туристам, які люблять клубний відпочинок закритого типу.

Св. Костянтин і Олена - курорт чудово поєднує в собі відпочинок, лікування, тишу і усамітнення. Тут б'ють гарячі і мінеральні источни