Чорногорія

Відпочинок в Чорногорії

Монтенегро ... мало хто знає, що за цим чарівним назвою ховається всіма улюблена країна Чорногорія: компактна, затишна і завжди гостинна до братів-слов'ян. Адже для нас вона особливо близька через її подібності з Кримом за своїм ландшафту, величезним числом архітектурних і історичних спадщин. Чорногорія розмістилася в одній з наймальовничіших частин Балканського півострова і є екологічно чистим заповідником Європи. Кришталево чисті води Адріатичного моря і комфортні кліматичні умови дозволяють насолоджуватися відпочинком в Чорногорії як влітку так і взявши тур на зиму. Численні курорти країни нічим не поступаються популярним європейським за якістю і рівнем сервісу. Додатковим плюсом є ще й відсутність візового режиму. Саме тому тури в Чорногорію з України користуються величезним попитом серед наших співвітчизників.


Готелі в Чорногорії представлені дуже різноманітно: від вілл та апартаментів до готелів VIP рівня. Ця мальовнича країна стане ідеальним місцем відпочинку для любителів природи, точніше повного злиття з нею. Так як вона зберегла всі свої незаймані краси, щоб радувати ще багато поколінь своїх гостей. Такі курорти як Герцег-Нові, Котор, Рафаиловичи найкраще підійдуть любителям тихого, по-домашньому спокійного і затишного відпочинку. У свою чергу Котор - це місто - історія, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО, і чарує своїх гостей унікальною архітектурою і величезною кількістю історичних пам'яток. Рафаиловичи славляться своїми смачними рибними тавернами. Для романтичного відпочинку підійдуть готелі в місті Святий Стефан, з якого відкриваються зачаровують види на один з найромантичніших острівців світу.

Для відпочинку в Чорногорії з дітьми ідеально підійде курортне місто Бечічі з його всесвітньо відомим широким піщаним пляжем, визнаним в 1935 році як кращий в Європі. Але не варто думати, що Чорногорія це країна тільки для любителів тиші і спокою. Так як вона може здивувати різноманітністю розваг і для найактивніших туристів. Для такого типу відпочинку ми рекомендуємо курорт Будва. Дивною особливістю є ще те, що в цій країні створені всі умови для нудистів, починаючи від повністю обладнаних спеціальних пляжів закінчуючи всіма можливими прибережними комплексами. Тури в Чорногорію можуть бути і оздоровчі. З таких курортів варто виділити Ігало з його відомими цілющими грязями і мінеральною водою. В цілому якою б Ви не обрали собі курорт для відпочинку в Чорногорії, всюди відбудеться оздоровлення душі і тіла. Так як проводити відпочинок тут не тільки приємно, але і корисно.
   
Неможливо не відзначити одну дуже цікаву і одночасно забавну рису, властиву всім чорногорцям. Про них ходить безліч веселих жартів і що найдивніше з багатьма вони самі повністю згодні. Наприклад, всім відома чорногорська неспішність і небажання наполегливо працювати. Досить часто можна від них почути: «Полак, Полак!», Що перекладається як «по-маленьку», «не поспішай». У них в повітрі панує атмосфера неквапливості. І то правда так не хочеться в цій прекрасній країні кудись поспішати!
   
Монтенегро чекає Вас у себе в гостях, щоб краще за всіх слів уявити себе і підкорити назавжди. Адже відпочинок у цій країні можна підібрати на будь-який гаманець. Звернувшись в компанію Роза Вітрів, Ви зможете подарувати собі, своїм рідним і близьким найкращий відпочинок в Чорногорії, купивши путівку за демократичною ціною!

Наші консультанти підберуть Вам кращий тур в Чорногорію, який стане незабутньою подорожжю, яке захочеться повторити ще не один раз.