Бронювати тури стало простіше з туристичною компанією "Роза Вітрів"!

У нас є сотні ідей для ідеального відпочинку. Наша команда прагне надати вам кращі ціни, якість і комфорт в турах по всьому світу.

Система онлайн-бронювання "Роза Вітрів" дозволяє мандрівникам знайти ідеальний тур, використовуючи прості і зрозумілі настройки фільтра. Ми хочемо, щоб процес планування канікул був максимально приємним, тому надаємо онлайн-інструменти, які дозволяють порівнювати тури, читати правдиві відгуки, знайомитися з фотографіями, переглядати відстань поїздки на мапі і багато іншого.

Більше 300 перевірених туроператорів

Всі туроператори проходять строгий процес перевірки, тому ми з упевненістю говоримо, що пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі рішення для бронювання відпочинку. Ми укладаємо офіційне партнерство з кожним туроператором і постійно відстежуємо задоволеність наших клієнтів обслуговуванням за допомогою оглядів і відгуків.

Більше 3000 справжніх відгуків мандрівників

У нас можна швидко порівняти кілька сотень турів, читаючи справжні відгуки від реальних туристів. Так ми впевнені, що допомагаємо вам їхати у відпустку без страху і найменших сумнівів.

Кращі ціни

У туристичній компанії "Роза Вітрів" ми маємо справу безпосередньо з туроператором, а значить, можемо запропонувати вам кращу ціну за обраний тур. Як це працює?

Якщо ви знайшли наш тур з більш низькою ціною, відправте нам скріншот з умовами бронювання, цінами і назвою компанії. Ми проаналізуємо ситуацію і запропонуємо вам більш вигідне рішення. Ми працюємо швидко, легко і чесно. Гарантуємо, що "Роза Вітрів" стане вашою улюбленою туристичною компанією після першого ж співробітництва.

Довіра тисяч мандрівників

Мандрівники по всьому світу бронюють тури і готелі у нас, відпочивають і знову повертаються до Рози Ветров за пошуком нового напрямку.

Ми представляємо найкращий вибір екзотичних і культурних розваг по всьому світу. Замовляйте тури в "Розі Вітрів" і ми покажемо вам зачаровують пейзажі і познайомимо з самими затишними куточками планети. Ми займаємося цією справою, тому як самі любимо подорожі і гарний відпочинок. У нас завжди знайдеться для вас десяток незвичайних турів і оригінальних рішень для подорожей.


Бронювання туру Розою Вітрів - планування відпочинку ще ніколи не було таким простим!

Всього пару клацань мишкою і ви зв'яжетеся з кращою командою планування відпустки або невеликого вікенду. Ми зробимо ваш відпочинок особливим, допоможемо втілити мрії і наповнити життя новими яскравими емоціями.

Замовляйте самі незабутні заходи і розваги: ​​дивовижні столиці, найбільші оглядові екскурсії по найкращим туристичним напрямками в більш ніж 50 країнах світу. Час діяти! Замовляйте тури онлайн і вирушайте назустріч незабутнім пригод!