Tekirova

Відпочивай в Queens Park Tekirova Resort & Spa 5 зірок!

Відпочивай в Queens Park Tekirova Resort & Spa 5* (Tekirova)! Виліт з Києва 6 травня на 6 ночей від 21 611 грн за Двох, Ультра все включено (UAI). Курортний спа-готель Queens Park Tekirova влаштувався в центрі туристичного селища Текірова між античними містами Фаселіс і Олімпос, в 70 км від аеропорту м Анталії, в 60 км від центру м Анталії, в 17 км від Кемера. Краса навколишньої природи і вражаючі морські пейзажі Середземномор'я поєднують фантазії і реальність воєдино.

Дізнатися більше
Шарм-ель-Шейх

Освіжіться в комплексі Mirage Divers!

Mirage Divers в Шарм-ель-Шейху пропонує розваги для всієї родини. Тут ви знайдете дев'ять відкритих басейнів, басейни для катання на човнах, зони для каякінгу, безліч водних гірок і басейнів для дітей з відповідними віковими іграми на доглянутій території.

Дізнатися більше
Дубай

Dubai Parks and Resorts - приготуйтеся до пригод!

Dubai Parks and Resorts - унікальний і найбільший комплекс парків розваг світового рівня, в якому представлені кращі розваги Сходу і Заходу. Комплекс, до якого було інвестовано 13,3 млрд. Дирхамів, розташований на загальній площі понад 284 гектарів на Sheikh Zayed Road, навпроти готелю Palm Jebel Ali.

Дізнатися більше
Хургада

Більше сонця і тепла у Єгипті!

Більше сонця і тепла у Єгипті! Виліт 6 квітня з Києва до Хургади від 18 000 грн за Двох на 7 ночей

Дізнатися більше
Шарм-ель-Шейх

Сонячний тиждень у Єгипті!

Сонячний тиждень у Єгипті! Виліт 4 квітня з Києва у Шарм-Ель-Шейх від 9 337 грн за Двох на 7 ночей

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3