Vegan Food Festival

Веганський фестиваль Vegan Food Festival у Дубаї!

Веганський фестиваль Vegan Food Festival у Дубаї! Весь січень на Expo 2020 у Дубаї буде присвячений веганству, усвідомленому споживанню та рослинній кухні, яка стала одним із основних гастрономічних трендів 2021 року.

Дізнатися більше
Dorchester Collection The Lana

Dorchester Collection The Lana відкриється наприкінці 2022 року у Дубаї!

Dorchester Collection The Lana відкриється наприкінці 2022 року у Дубаї! 30-поверховий оазис тиші та спокою The Lana розташований в районі Бурдж-Халіфа поруч із затокою Дубай-Крік, пристанню для яхт Марасі та видом на район Бізнес-Бей.

Дізнатися більше
2022

Вітаємо з Новим 2022 роком та Різдвом!

Вітаємо з Новим 2022 роком та Різдвом! Кожен рік – це новий початок. Це дає нам новий старт та 365 нових сторінок. Нехай кожен день буде радісним, сповненим надії та здійсненням усіх мрій. Щастя Вам цілорічного, безперервного і величезного! Ваша Роза Вітрів!

Дізнатися більше
Хургада

Нова перлина від SUNRISE!

Нова перлина від SUNRISE! Мережа готелів SUNRISE доповнила своє портфоліо відкриттям в Хургаді готелю SUNRISE Tucana Resort – Grand Select – 10 грудня 2021 року. Курортний готель в стилі Бохо-Шик - нова дорогоцінність Макаді Бей, підкреслююча багато його аспектів елегантним, розкрішним відтінком. Готель SUNRISE Tucana Resort розташований у самому серці затоки Макаді Бей.

Дізнатися більше
Єгипет

Передноворічні розваги в Єгипті! Виліт 22 грудня

Свято наближається! Передноворічні розваги в Єгипті! Виліт 22 грудня з Києва в Хургаду від 14 700 грн за Двох на 7 ночей

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3