Хорватія

Дубровник - місто-фортеця на Адріатиці!

Дубровник - місто-фортеця на Адріатиці! Дубровник на півдні Хорватії славиться своїм чудовим старим містом, оточеним масивними кам'яними стінами XVI століття і Адріатичним морем. Місто занесене ЮНЕСКО в трійку найкрасивіших міст Європи. Вас чекає розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі і затишні ресторани. Дубровник розтягнувся уздовж лінії Адріатичного моря на 6 км.

Дізнатися більше
Греція

Amanzoe - справжній грецький рай, розташований на вершині пагорба!

Amanzoe - справжній грецький рай, розташований на вершині пагорба! Готель Amanzoe, підійде для тих, хто хоче відключитися від повсякденних турбот і зосередитися на відпочинку і нових захоплюючих враженннях в оточенні неймовірних пейзажів півострова Пелопоннес.

Дізнатися більше
Туреччина

Zara Cave Hotel в Каппадокії - легенда в камені!

Zara Cave Hotel в Каппадокії - легенда в камені! Розкішний сімейний готель розташований прямо в масиві вулканічного каменю в самому серці Гереме. П'ять років тому це був традиційний турецький будинок. Готель поєднує максимально збережені автентичні елементи і структуру каппадокійського житла з сучасним комфортом. З цього печерного готелю відкривається вражаючий вид на Гереме і ранкові повітряні кулі.

Дізнатися більше
Бодрум

Туреччина надихає на ідеальний літній відпочинок

Туреччина надихає на ідеальний літній відпочинок. Вас чекає оазис в самому серці Егейського моря і незабутній час з сім'єю або наодинці з коханою людиною. Відкрийте для себе турецький відпочинок із загадковою елегантністю в Susona Bodrum!

Дізнатися більше
Abaton Island Resort

Abaton Island Resort & Spa - розкіш і природа в гармонії!

Abaton Island Resort & Spa - розкіш і природа в гармонії! Елегантний готель Abaton Island Resort & Spa на острові Крит має приголомшливий вид на узбережжя Херсоніссос і Егейське море. Розкішний курорт відкрився в 2018 році

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3