Hagia Sofia

Hagia Sofia Mansions Istanbul, Curio Collection by Hilton у самому серці Старого Стамбула!

Hagia Sofia Mansions Istanbul, Curio Collection by Hilton у самому серці Старого Стамбула! Готель у Стамбулі з видом на Айя Софію розташувався на берегах протоки Босфор, що омивається Чорним та Мармуровим морями, поєднуючи в собі Європу та Азію.

Дізнатися більше
Raffles The Palm, Dubai

Raffles The Palm, Dubai запрошує закоханих на романтичну вечерю

Raffles The Palm, Dubai запрошує закоханих на романтичну вечерю. День святого Валентина в Raffles The Palm, Dubai біля Перської затоки - чудовий привід порадувати кохану людину. Готель пропонує розкішну зупинку на одну ніч на День усіх закоханих.

Дізнатися більше
Шарджа

Щорічний фестиваль світла у Шарджі!

Щорічний фестиваль світла у Шарджі! Яскрава щорічна подія емірату пройде в Шарджі з 9 по 20 лютого 2022 року. Цього року світлові уявлення від світових режисерів відбуватимуться щовечора з 6 до 11 години по буднях і з 6 години до опівночі у вихідні.

Дізнатися більше
Dubai Parks and Resorts

Dubai Parks and Resorts відкриває нові атракціони!

Dubai Parks and Resorts відкриває нові атракціони! У Dubai Parks and Resorts з'явилися атракціони за мотивами блокбастерів "Джон Вік" та "Ілюзія обману"! Любителі гострих відчуттів та шанувальники основних кінофраншиз Lionsgate «Джон Вік» та «Ілюзія обману» зможуть випробувати два нові рекордні атракціони наприкінці січня.

Дізнатися більше
Vegan Food Festival

Веганський фестиваль Vegan Food Festival у Дубаї!

Веганський фестиваль Vegan Food Festival у Дубаї! Весь січень на Expo 2020 у Дубаї буде присвячений веганству, усвідомленому споживанню та рослинній кухні, яка стала одним із основних гастрономічних трендів 2021 року.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3