Dubai Parks and Resorts відкриває нові атракціони!

Dubai Parks and Resorts

Dubai Parks and Resorts відкриває нові атракціони! У Dubai Parks and Resorts з'явилися атракціони за мотивами блокбастерів "Джон Вік" та "Ілюзія обману"! Любителі гострих відчуттів та шанувальники основних кінофраншиз Lionsgate «Джон Вік» та «Ілюзія обману» зможуть випробувати два нові рекордні атракціони наприкінці січня.

Перший у світі атракціон за мотивами легендарного бойовика «Джон Вік» і найшвидша у світі американська гірка з кабінками, що обертаються, по трилеру «Ілюзія обману» розташовані в парку MOTIONGATE Dubai в зоні Lionsgate.

Атракціон за мотивами «Джона Віка» складається з 310-метрової гірки заввишки з десятиповерхову будівлю та швидкістю до 64 кілометрів на годину. Другий атракціон – за мотивами трилера «Ілюзія обману» – є найшвидшими американськими гірками з чотиримісними кабінками у світі, що обертаються. Відвідувачі приєднаються до команди знаменитих фокусників під псевдонімом «Чотири вершники» та допоможуть вивести на чисту воду кримінального генія у режимі реального часу.

Хочете потрапити в небезпечний світ Джона Віка на американських гірках 4D або побачити оптичні ілюзії, магічні шоу, захоплюючі пригоди, подорож у підземеллі та неймовірні емоції на 500-метровому треку заввишки з семиповерховий будинок та швидкістю до 70 кілометрів на годину?