Один з кращих пляжів острова Пхукет - пляж Фрідом!

Freedom Beach

Один з кращих пляжів острова Пхукет - пляж Фрідом. Freedom Beach - поєднання пейзажу, усамітнення і морського життя. Він розташований на південь від знаменитого Патонг, в маленькій мальовничій бухті. Пляж усіяний м'яким білосніжним піском, що омивається барвистими бірюзовими водами, з усіх боків оточений пагорбами, порослими густими тропічними джунглями.

Справжній екзотичний рай оточують турботою і тримають в чистоті місцеві жителі, зберігаючи первозданний вигляд Freedom Beach. Недалеко від його південного краю побудовано кілька затишних ресторанчиків. На пляжі можна орендувати шезлонги, які встановлюються в тіні кокосових пальм.

На пляжі можна пограти у волейбол або просто приймати сонячні ванни. Зона купання розділена тут на південний і північний сектори. Довгі канати тягнуться від центральної частини пляжу. Тутешні береги багаті дивовижними кораловими рифами, що ідеально підходять для плавання і занять снорклінгом.

До пляжу Фрідом можна дістатися довгим пішим маршрутом або за допомогою лонгтейла - традиційними тайськими дліннохвостнимі човнами.

Freedom Beach оточує уміротворітельная атмосфера, найчистіші води Андаманського моря і повний релакс.

Роза Вітрів - Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Таїланд #Пхукет #пляжФрідом #відпочиноквТаїланді #туривТаїланд #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv