Rixos Premium Dubrovnik: осінній вікенд у серці Хорватії!

Rixos Premium Dubrovnik

Rixos Premium Dubrovnik: вікенд у серці Хорватії! Як і будь-яка туристична країна, Хорватія цікава в будь-який час року. Жовтень - це чудовий час для реласку та екскурсійних поїздок по країні, адже подорожі більше не заважає виснажлива і втомлюються спека. Rixos Premium Dubrovnik - один з двох великих мережевих готелів в місті. Важливе значення курорту - тут гарантований класичний рівень сервісу і комфорту, властивий всім готелям мережі Rixos.

Курорт, розташований на кручі в оточенні мальовничих природних красот Адріатики, оточений шлейфом чарівності багатої історії Дубровника. Сам Дубровник, по праву вважається одним з найпрекрасніших міст Середземномор'я, чия історія буквально викарбувана на стародавніх кам'яних стінах величного старого міста. З усіх вікон і з терас відкриваються просто неймовірні види на бухту і мальовничі довколишні острови.

У ресторанах готелю хороше обслуговування і смачна, різноманітна їжа. Для любителів морепродуктів є ресторан а-ля карт Libertas Fish Restaurant і японський Umi Teppanyaki Restaurant з відкритою кухнею. В готелі є 2 відкриті басейни, дорослий і дитячий, і ще один закритий. А також є центр релаксу Anjana SPA - оазис гармонії і спокою, де можна відновити душевний і тілесний баланс.

У спа-центрі вас чекають авторські процедури із застосуванням натуральних продуктів, в тому числі масел, приготованих вручну за старовинними рецептами францисканського монастиря. Тут же можна розслабитися в традиційному хаммамі, поплавати в басейні з підігрівом, поніжитися в джакузі або випити один з безлічі сортів чаю в лаундж-барі.