Східна казка в The Oberoi Beach Resort, Sahl Hasheesh

The Oberoi Beach Resort, Sahl Hasheesh

Східна казка в The Oberoi Beach Resort, Sahl Hasheesh. Ексклюзивний готель на Червоному морі увійшов до списку TOP 25 готелів категорії Luxury в Єгипті. Цей колоритний курорт має арабські куполи, декоровані колони і коридори, освітлені традиційними лампами, що створюють особливу атмосферу. Велика територія і пляж в 850 м роблять відпочинок неспішним і розслабленим.

Готель запрошує зануритися в світ шику і вишуканих сьютів. Гостям пропонують 63 сьюти Deluxe, 21 сьют Superior Deluxe, 12 Grand Suite з басейном і 6 Royal Suite. Білосніжна аркада веде з сьютів Deluxe на тераси, приховані від чужих очей, і в садки, ідеальні для затишної вечері; на пляжі розташовані сьюти Superior Deluxe, і є Grand Suite з власним басейном. Крім того, гостям доступно 6 ексклюзивних Royal Suites площею 225 м2, що пропонують розкішний відпочинок з обіднім павільйоном на повітрі і басейном серед пишного саду.

У курорту є PADI дайв-центр, що забезпечує можливість досліджувати навколишнє море. Любителі SPA-процедур будуть здивовані асортиментом в місцевому SPA центрі.