Албанські канікули з любов’ю!

Албанія

Албанські канікули з любов’ю! Албанія має чудові пейзажі, пляжі та великий вибір готелів на різних курортах країни. Завдяки географічному положенню, країна облюбована сонцем, тут дуже рідко буває похмура погода. Ви знайдете в Албанії гарну інфраструктуру, затишні пляжі, відмінний сервіс в готелях та дотримання всіх правил для вашого захисту. Виберіть готель на одному з курортів: 

  • Дуррес на Адріатичному морі - чудовий варіант для сімейного відпочинку з дітьми: пологий вхід у море і тепла вода. Також на курорті знаходиться багато різних історичних пам’яток – руїни римських часів, найбільший на Балканах амфітеатр, італійські віяння в архітектурі в місцевих будівлях.
  • Вльора, що ділить Адріатичне та Іонічне моря. Це затишне містечко для сімейного відпочинку має неймовірну набережну, що простягнулася на 7 км, з безліччю ресторанчиків, кафе та крамничок. З Вльори відкривається чудовий вид на затоку, півострів Карабурун та острів Сазан.
  • Саранда та Ксаміль на Іонічному морі – прекрасні курорти для подорожей. Саранда підходить як для спокійного відпочинку так і для пошановувачів нічних розваг в барах та на дискотеках. Курорт омивають води Іонічного моря, а з протилежного боку лежить грецький острів Корфу. Окрім фантастичного моря, тут варто звернути увагу на руїни стародавнього міста.
  • Ксаміль розташований на півдні Албанії біля кордону з Грецією. Він підходить ідеально для сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми. На курорті вас чекає свіжа риба і мідії, а також бухти з білим піском і вода надзвичайного кольору і абсолютно прозора.

Заплануйте свою незабутню подорож до Албанії вже зараз!

Роза Вітрів – Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Албанія #Дуррес #Вльора #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv