Басейн під небесами в Marina Bay Sands Skypark!

Marina Bay Sands Skypark

Басейн під небесами? Так, він існує. Басейн на даху готелю Marina Bay Sands в Сінгапурі, найвищий в світі, - справжня казка для мандрівника.

Сотні рослин, пальм і басейн знайшли своє місце прямо тут під небесами в Marina Bay Sands Skypark. Хочете скупатися на двухсотметровой висоті? Сам басейн довжиною в 150 метрів на даху - це вже незвично, адже звідти відкривається захоплююча дух панорама сучасного міста. Але сюди можуть входити лише постояльці вищезазначеного готелю або насолодитися приголомшливою панорамою басейну і мегаполісу з оглядового майданчика.

Marina Bay Sands Skypark - це комплекс з трьох веж, на даху яких розташувався величезний корабель. Видовище чудове, на цьому кораблі і влаштована зона для відпочинку з басейном. Вода в басейні немов зливається з горизонтом, а плаваючим в ньому людям здається, що тонни води зараз хлинуть на місто з величезної висоти.

Архітектори втілили в життя такий візуальний ефект завдяки тому, що борта басейну знаходяться трохи нижче рівня води. Ще нижче розташований водозбірник, куди виливається вода з басейну. Після цієї процедури вона очищається і нагрівається, щоб знову повернутися назад. Ось саме постійна циркуляція води створює візуальний ефект гладі, яка злилася з горизонтом, і комфортні умови для відпочиваючих.

Роза Вітрів - Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Сінгапур #MarinaBaySandsSkypark #басейннадаху #басейнпыднебесами #туривСінгапур #відпочиноквСінгапурі #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv