Burj Al Arab Jumeirah - витончена арабська розкіш

Burj Al Arab Jumeirah

Burj Al Arab Jumeirah - витончена арабська розкіш з захоплюючим видом на море! Цей готель з передової інженерією - від унікального штучного пляжу і тераси з пейзажним басейном до одного з найвищих готелів світу. Бурдж аль араб у вигляді вітрила, розроблений британським архітектором Томом Райтом, був побудований з ініціативи шейха Мохамеда на півдні Перської затоки, в Дубаї, одному з найбільших міст ОАЕ.

Готель Burj Al Arab («Арабська башта») зведений на штучно створеному острові, в 280 метрах від узбережжя. Він має висоту 321 метр над рівнем моря і вважається найвищим готелем на планеті. Для спорудження одного з найдивовижніших хмарочосів світу, пішло близько 70 тис. куб. бетону і понад 9 тис. т сталі. Роботи з оздоблення Бурдж аль араб були доручені Куан Чу, виділивши для цього двадцять чотири місяці і закупивши найкращі і рідкісні матеріали.

Burj Al Arab виводить дизайн готелів на новий рівень сучасної розкоші, а також перевизначає поняття виняткової гостинності як в Дубаї, так і в усьому світі. У розпорядженні гостей люкси з видом на море, 9 фірмових ресторанів і спа-центр з повним спектром послуг. На терасі готелю розміщені 2 басейни, 32 розкішних альтанки, ресторан і бар.

Роза Вітрів – Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55

ВИБРАТИ ТУР: https:www.rozavitriv.com

АВІАКВИТКИ: https:www.travelolife.com

#ОАЕ #Дубай #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv