Кольорові піски Шамарель на острові Маврикій!

Кольорові піски Шамарель

Кольорові піски Шамарель на острові Маврикій!

А Ви знали, що на острові Маврикій є примітна пам'ятка - дивовижний різнобарвний ландшафт? Це містечко знаходиться в південно-західній частині острова поблизу села Шамарель. Кольорові піски Шамарель - це невелика ділянка суші посеред лісу оголяє невисокі пагорби з піску семи різних кольорів.

Дюни переливаються дивовижними відтінками - коричневим, зеленим, блакитним, червоним, жовтим, фіолетовим і пурпурним відтінками. Пам'ятку вдалося виявити лише в 60х роках минулого століття, коли проливні дощі буквально змили верхній шар грунту, і природа в черговий раз продемонструвала людині своє мистецтво.

За великим рахунком в складі дюн не зовсім пісок, а дрібні залишки базальтових порід. Феномен різнобарвності вчені пояснюють тим, що вулканічні породи холодніші при різній температурі, а також наявністю оксидів заліза і алюмінію в їх складі. Цікаво, що різнокольорові шари ніколи не перемішуються навіть від дії природних явищ.

Кольорові піски Шамарель охороняються і входять до складу природного парку. Ходити безпосередньо по поверхні дюн заборонено, для туристів в парку передбачені спеціальні доріжки. Тут є і оглядовий майданчик, з якого зручно милуватися кольоровими дюнами і робити вдалі фотографії.

Роза Вітрів - Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Маврикій #КольоровіпіскиШамарель #Шамарель #дюниШамарель #селищеШамарель #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv