Галле - приморське місто-фортеця з багатою морською історією!

Галле

Галле - велике місто і порт на півдні Шрі-Ланки, столиця південної провінції і популярний курорт для відпочинку. Він знаходиться приблизно в 145 кілометрах від міжнародного аеропорту Коломбо і 115 від міста Коломбо, поруч з пляжним курортом Унаватуна. Місто розділене на стару і нову частину, межа між якими позначена трьома потужними бастіонами над крикетним стадіоном. Тут ви знайдете безліч старовинних будівель, виконаних в європейському стилі. До популярних пам'яток Galle відноситься його родзинка - старовинний Форт Галле, зведений голландцями з граніту в кінці XVII століття.

Побудований в 16 столітті мореплавцями, порт втілив в собі південноазіатські традиції і елементи європейської архітектури, будучи об'єктом, захищеним ЮНЕСКО. Усередині форту є архітектурні пам'ятки, музеї, маяк і ще багато чого. Але пам'ятки міста не вичерпуються лише фортом: є ще кілька храмів, католицька церква, і багато старовинної архітектури у вигляді будівель в європейському стилі.

Пляжі Галле - це досить велика частина узбережжя, яка тягнеться від Хіккадуви до Галле з маленькими пляжами, великими готелями, маленькими пляжними віллами і бунгало. Пляжна інфраструктура тут обмежена готельною, практично у кожному з готелів є свій шматочок раю - прямий вихід на пляж, а також багато з готелів на додаток до лежаків на пляжі пропонують житло з видом на океан. До розваг і визначних пам'яток Галле - всього-лише коротка поїздка на тук-туку або місцевому поїзді. Відвідувати Галле можна в будь-який час року, тут завжди тепло. Високий сезон триває з грудня по квітень, коли дощів практично не буває.

Відпочинок тут - суцільний реклакс ...

Роза Вітрів – Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55

ВИБРАТИ ТУР: https:www.rozavitriv.com

АВІАКВИТКИ: https:www.travelolife.com

#ШріЛанка #Галле #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv