Гігантське колесо огляду в Сінгапурі!

Singapore Flyer

А ви знали, що в Сінгапурі є ще одна визначна пам'ятка, яку не можна пропустити? Це дивовижне чудо інженерії - Колесо огляду, по праву займає перше місце по висоті. Його висота становить 165 метрів, завдяки чому в ясну погоду з його вершини відкривається огляд на сорок п'ять кілометрів. З верхньої точки колеса видно не тільки місто у всій його красі, але і проглядається частина малазійських і індонезійських островів.

Конструкція Singapore Flyer розроблена японськими архітекторами, які втілили в життя ідею створити неповторне відчуття свободи і легкого ширяння. Вона складається з двадцяти восьми комфортабельних і просторих кабін, оснащених системою кондиціонування. Кожна з них розрахована на 28 чоловік. Колесо робить повний оборот приблизно за тридцять хвилин.

Вас чекає дивовижний вид на затоку і сучасний мегаполіс! Особливий вид представляється на заході дня, адже Сінгапур буквально потопає в мільйонах різнокольорових вогнів. До речі, якщо ви хочете покататися під хмарами у вечірній час, потрібно врахувати, що каса відкрита до 22 годин.
Години роботи: з 8:30 до 22:30 (останній вхід в 22.15)

Роза Вітрів - Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Сінгапур #SingaporeFlyer #колесоогляду #памяткиСінгапуру #туривСінгапур #відпочиноквСінгапурі #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv