Хочете насолодитися приємним для тіла і душі відпочинком?

оазис-заповідник в Ейн-Геді

Хочете насолодитися приємним для тіла і душі відпочинком?

Тоді вам неодмінно сподобається цілий оазис-заповідник в Ейн-Геді. Курорт розташований на Мертвому морі, всього на 80 кілометрів від Ізраїлю. Заповідник в невеликому оазисі оточений з одного боку солоної ванній Мертвого моря, а з іншого - 600-метровими скелями, на вершині яких починається млява іудейська пустеля.

Це гарне місце славиться не тільки термальними джерелами, а й печерами з водоспадами, каньйонами. Територія заповідника включає в себе долини двох струмків - Давида на півночі і Аругот на півдні, кілька прісноводних джерел, процвітаючий кібуц, руїни древніх будівель і кілька стежок, круто піднімаються на вершини гір до оглядових майданчиків.

Всього в Ейн-Геді знаходиться шість обладнаних термальних басейнів, в яких постійно оновлюється вода, температура якої не перевищує 38 градусів. В Spa-центрі проводяться косметологічні процедури, масаж, грязьові ванни.

Роза Вітрів - Подорожуй вигідно!

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Ізраїль #термальніджерела #Ель_Геді #спакурорт #заповідник_ЕльГеді #лікувальнавода #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv