Нова перлина від SUNRISE!

Хургада

Нова перлина від SUNRISE! Мережа готелів SUNRISE доповнила своє портфоліо відкриттям в Хургаді готелю SUNRISE Tucana Resort – Grand Select – 10 грудня 2021 року. Курортний готель в стилі Бохо-Шик - нова дорогоцінність Макаді Бей, підкреслююча багато його аспектів елегантним, розкрішним відтінком. Готель SUNRISE Tucana Resort розташований у самому серці затоки Макаді Бей. Він відрізняється естетичним прибережним дизайном і пропонує неперевершені сучасні зручності та послуги, які зроблять вашу відпустку ще приємнішою.

Гостям доступна різноманітність з 260 номерів, першокласні страви різних кухонь світу у 12 ресторанах та барах та величезний аквапарк із 18 різними гірками. Курорт славиться мальовничими місцями для дайвінгу в затоці, що гарантує вам унікальне знайомство із захоплюючим підводним світом Червоного моря. Крім того, в ньому є висококласний оздоровчий центр, що пропонує заворожуючий відпочинок.

SUNRISE Tucana Resort є райським куточком для всіх гурманів та пропонує концепцію «Premium ALL-INCLUSIVE», за якої гості готелю мають можливість отримати багато додаткових зручностей, таких як вітання з ігристим вином, щоденне поповнення міні-бару, а також імпортний та алкоголь преміум-класу.