Сіде - античне містечко Турецької Рівєра!

Сіде

Сіде, названий на честь давньогрецької богині Артеміди, розташувався між двома середземноморськими містами Анталією і Аланією, в області Манавгат, в 75 кілометрах на схід від Анталії. Курорт має широкі піщані пляжі, чисте море з блакитною водою, пологий вхід в море, затишний зелений півострів, з добре збереженими грецьким амфітеатром, покритий апельсиновими гаями і сосновими лісами. Курорт Сіде займає все узбережжя в області Манавгат - це 40 кілометрів берегової смуги. Майже весь цей берег покритий піщаними пляжами, місцями з домішкою гальки біля самої води.

Пропонуємо розглянути кращі готелі Сіде з аквапарком:

 1. Crystal Sunset Luxury Resort & Spa 5*. В аквапарку на 11 гірок навіть дорослі з задоволенням впадають в дитинство і відчувають непідробну радість, а дітвору забрати звідти буває досить складно, особливо з адреналінової гірки Big King Kobra.
 2. Oz Hotels Side Premium 5*. Розташований в курортному містечку Евренсекі, в 6 км від центру Сіде.
 3. Kamelya Selin Hotel 5*. Один з трьох готелів ексклюзивного комплексу Kamelya Collection Exclusive Hotels, розташованих на першій лінії в селищі Чолакли.
 4. Side Royal Palace 5*. Розташований на другій лінії в районі Евренсекі. Ніби підтверджуючи свою назву, він виглядає по-королівськи: від розкішної палацової архітектури до елегантних інтер'єрів в золотисто-білій гамі з яскравими акцентами.
 5. Sueno Hotels Beach Side 5*. Від кількості всіляких барів і кафе буквально розбігаються очі. Лунапарк запрошує покататися на «чортовому колесі», отримати порцію адреналіну на атракціоні Discovery, відвідати 7D-кінотеатр.
 6. Silence Beach Resort 5*. Пляжний курорт Ultra All Inclusive в селищі Кизилагач, в 20 хвилинах їзди від Сіде. Він має у своєму розпорядженні 12 гектарами зеленої території, на якій розмістився 7-поверховий комплекс, корпус еко-клубу і 23 котеджу навколо двох басейнів-лагун.
 7. Water Side Resort 5*. Новий комплекс в тихому районі Тітреенгель. Приголомшлива природа, концепція «ультра все включено», велика кількість дитячих послуг та розваг, а також атмосфера спокою і затишку роблять це місце надпопулярним серед сімей з дітьми.
 8. Lyra Resort Hotel 5*. До послуг гостей чистий пляж з пірсом, аквапарк на 6 гірок, лунапарк, міні-клуб, торгова галерея, спортивно-оздоровча інфраструктура.
 9. Paloma Oceana Resort 5*. Що працює за системою Luxury Ultra All Inclusive пляжний курорт в районі Кумка, в 10 хвилинах їзди від Сіде. Він зустрічає потопає в зелені територією і еклектичною архітектурою, яка поєднувала середземноморський і східний стиль. Гостей приводить у захват кількість басейнів, призначених для плавання, анімаційних розваг, релаксу, дитячого купання і катання з гірок.
 10. Nashira Resort Hotel & Aqua Spa 5*. Цей фешенебельний курорт розмістився в заповідному куточку, обрамленому фісташкові лісом, річкою Манавгат, озером Тітрейенгёль і Середземним морем. Багато повертаються сюди заради казкових краєвидів, першокласного сервісу, розвиненої інфраструктури, безперебійного живлення і неповторною анімації.
 11. Tui Fun & Sun Club Serra Palace 5*. Сучасний пляжний варіант з унікальної колекції Fun & Sun, побудований в 2 км від селища Кизилагач. Орієнтований на активний сімейний відпочинок, він має в своєму розпорядженні величезною територією з пальмовою садом, комфортабельним номерним фондом, великими можливостями для водних розваг, різнобічної анімацією і чудовою спортивно-оздоровчої інфраструктурою.

Роза Вітрів – Подорожуй вигідно!
ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: (044) 495 00 55
ВИБРАТИ ТУР: https://www.rozavitriv.com/
АВІАКВИТКИ: https://www.travelolife.com/

#Туреччина #Сіде #подорожі #подорожіпосвіту #подорожуйвигідно #rozavitriv_цікавімісця #rozavitriv