Крит

️О. Крит створений для дивовижного відпочинку!

️О. Крит створений для дивовижного відпочинку! Виліт з Києва 17 липня на 7 ночей від 879€ за Двох

Дізнатися більше
Озеро Курнас

Озеро Курнас - найбільше прісноводне озеро на острові Крит

Kournas lake знаходиться в районі Апокоронас, в 47 км від колишньої столиці Криту міста Ханья, вглиб острова і на південь від міста Георгіуполіс, недалеко від села з однойменною назвою – Курнас.

Дізнатися більше
Thalassa Villas

Розкішні Thalassa Villas готелю St. Nicolas Bay на Криті!

Як вам перезавантаження з видом на затоку Мірабелло? Оновитися можна в розкішних Thalassa Villas готелю St. Nicolas Bay на Криті. Оздоровчі вілли розташувалися вдалині від холоду серед оливкових і лимонних дерев, садів з бугенвіллій і трояндами, між кришталево чистими водами Егейського моря і скелями.

Дізнатися більше
маяк Турлітіс

Унікальний маяк Турлітіс в Греції!

А ви знали, що в Греції є вражаючий маяк? Маяк Турлітіс знаходитися недалеко від східного узбережжя грецького острова Андрос в Егейському морі. Унікальний маяк Греції побудований на скелі в море в 300 метрах від узбережжя і прямо навпроти столиці острова міста Хору.

Дізнатися більше
Domes of Elounda

Центр розваг під відкритим небом в готелі Domes of Elounda на Криті!

У новому культурно-розважальному комплексі під назвою The Core проходять різні виставки, концерти, воркшопи та курси для дорослих і дітей. Відкрита зелена зона являє собою поєднання мистецтва, дизайну, моди, сучасних технологій, культури, гастрономії і музики.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2