Бока-Которська бухта

Бока-Которська бухта в Чорногорії!

Бока-Которська бухта в Чорногорії! Бока-Которська бухта входить в число 25-ти найкрасивіших заток світу. Це одних з найзнаменитіших чорногорських природних скарбів. Зачаровуючий красою ландшафтний шедевр Адріатики являє собою порізані береги, блакитну морську гладь і гірські гряди. Прибережні лінії біля підніжжя високих гір забудовані старовинними містами, атмосферні вулички яких потопають в заростях середземноморської флори.

Дізнатися більше
Будва

Чим примітна чорногорська Будва?

Чим примітна чорногорська Будва? Це затишне стародавнє місто, засноване римлянами, яке стало популярною курортною зоною Чорногорії. Будва притягує прекрасними пляжами, розвиненою інфраструктурою і чудовим сервісом.

Дізнатися більше
Чорногорія

Чорногорія - дивовижна перлина Європи з 177 пляжами

Чорногорія - дивовижна перлина Європи з величезною кількістю комфортних пляжів. Маленька територія країни вміщує 177 пляжів, серед яких третина - піщані.

Дізнатися більше
Джурджевич

Міст Джурджевича - найцікавіше архітектурне втілення Чорногорії!

Міст Джурджевича через річку Тара - велика архітектурна споруда на півночі Чорногорії. Він розташований на північному сході країни, на відстані близько 23 кілометрів від гірського курорту Жабляк, і в 170-190 км від Будви. Міст «перекинутий» через каньйон річки Тара на території, включеної до національного заповідника Дурмітор.

Дізнатися більше
tivat

Тіват - сонячне, потопаюче в зелені місто Чорногорії!

Тіват розташований на березі Бока-Которської затоки на півострові Врмац мальовничого узбережжя Адріатичного моря. Відпочинок в Тіват привабливий добре розвиненою туристичною інфраструктурою, м'яким кліматом, чистим і теплим морем, мальовничою природою та історичними пам'ятками.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2