2021

Вітаємо з наступаючим 2021 роком!

Вітаємо з наступаючим 2021 роком! Бажаємо добробуту, міцного здоров'я та злагоди в родині. Нехай довгоочікуваний новий рік принесе мир, благополуччя та щастя, а новорічна ніч виконає всі ваші бажання.

Дізнатися більше
Шарм

Повний релакс у Шарм-ель-Шейху!

Повний релакс у Шарм-ель-Шейху! Виліт з Києва 10 січня від 764 USD за Двох на 7 ночей

Дізнатися більше
Біла пустеля

Біла пустеля на сході пустелі Сахара

На сході пустелі Сахара розкинулася незвичайна місцевість площею близько 300 кв.км - Біла пустеля, якою в 2002 році Єгипет присвоїв статус національного парку. Білосніжні піски пустелі відливають перловим блиском, а де-не-де зустрічаються химерні фігури, ніби в фантастичному фільмі.

Дізнатися більше
Монтаза

Палац і парк Монтаза в східній Олександрії!

У загадковій і древній країні фараонів, кожен знайде, що подивитися. Крім вивчення численних розкопок і древніх руїн в Єгипті для приємного проводження часу рушайте в королівський палацово-парковий комплекс Монтаза. Він знаходиться в східній Олександрії, на березі невеликої бухти.

Дізнатися більше
Бориспіль

Нові технології в аеропорту Бориспіль

В аеропорту «Бориспіль» в тестовому режимі стартувала робота нової технології проходження контролю. Тепер пасажири рейсів по Україні можуть замість оригіналу паспорта пред'явити QR-код з мобільного додатку «Дія». Зміни і доповнення в технологічні інструкції затвердила Державна авіаційна служба України.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3