Calla Lily Valley

Квіткове буйство в Calla Lily Valley!

Долина диких калл в Каліфорнії відкриває прекрасне і захоплююче видовище на дивовижні квіти, що розпустилися на тлі океану. Кали розквітають щороку на узбережжі Тихого океану в регіоні Біг-Сур серед багатої прибережної рослинності.

Дізнатися більше
Мак-Вей Фоллс

Мак-Вей Фоллс - пам

Бухта з одним з найунікальніших водоспадів Каліфорнії знаходиться в Національному парку Джулії Пфайфер Бернс в Монтереї. Цей водоспад вічно живий, а місцевість круглий рік залишається зеленою. Секрет в тому, що і вируючі води, і дерева навколо отримують харчування з великої підземної річки.

Дізнатися більше
хмарочос Edge

Мальовничий Нью-Йорк з висоти пташиного польоту!

Хочете побачити живописний Нью-Йорк з висоти пташиного польоту? Уже в 2020 році до списку додасться ще один вражаючий відкритий оглядовий майданчик на висоті 335 метрів. Майданчик-рекордсмен з'явиться на сотому поверсі хмарочоса Edge в новому районі Манхеттена Хадсон-Ярдс.

Дізнатися більше
Ломбард-стріт

Вулиця Ломбард-стріт в Сан-Франциско!

А Ви знали, що в Сан-Франциско розташована найбільш звивиста вулиця світу? Вулиця Ломбард-стріт - це дивовижна пам'ятка, створена людськими руками. Здебільшого Ломбард-стріт - це звичайнісінька автодорога.

Дізнатися більше