Burj Al Arab Jumeirah

Burj Al Arab Jumeirah - витончена арабська розкіш

Burj Al Arab Jumeirah - витончена арабська розкіш з захоплюючим видом на море! Цей готель з передової інженерією - від унікального штучного пляжу і тераси з пейзажним басейном до одного з найвищих готелів світу. Бурдж аль араб у вигляді вітрила, розроблений британським архітектором Томом Райтом, був побудований з ініціативи шейха Мохамеда на півдні Перської затоки, в Дубаї.

Дізнатися більше
Дубайський фонтан

Дубайський фонтан - один з найбільш зачаровуючих!

Дубайський фонтан - один з найбільш зачаровуючих! Музичний фонтан розташований в центрі басейну площею понад 12 га. Прикрашений мозаїкою басейн знаходиться поруч з хмарочосом Бурдж-Халіфа в центрі Дубая. Яскраве шоу, як фонтан співає і танцює під музику, можна подивитися безкоштовно.

Дізнатися більше
The Standard, Huruvalhi Maldives

The Standard, Huruvalhi Maldives знову відкритий для відпочинку!

The Standard, Huruvalhi Maldives знову відкритий для відпочинку! Перший райський острів Standard, який відкрив свої двері на початку грудня 2020 року, вітає гостей неперевершеною красою бірюзових вод Урувальі і пляжів з білим піском. The Standard, Huruvalhi Maldives подарує романтичний відпочинок, відпустку в компанії друзів або незабутня пригода з дайвінгом.

Дізнатися більше
мечеть Шейха Зайда

Грандіозна мечеть Шейха Зайда на острові Абу Дабі!

Грандіозна мечеть Шейха Зайда на острові Абу Дабі! Архітектурна перлина мечеть шейха Заїда побудована на острові Абу Дабі, в ОАЕ, що знаходиться в Перській затоці в 25-ти кілометрах від континенту. Мечеть побудована в 2007 році по марокканському проекту в поєднанні з елементами турецького стилю, втілених в дизайні зовнішніх стін. У 2008 році священний комплекс став доступний не тільки для спілкування мусульман з богом, а й для всіх представників інших релігій і віросповідань.

Дізнатися більше
Острови Пальм

Пальмові острови - архіпелаг штучних островів

Пальмові острови - архіпелаг штучних островів. Острови Пальм розташувалися в Об'єднаних Арабських Еміратах, в еміраті Дубай. Вони за зовнішнім виглядом являють собою фінікові пальми, особливо шановані в ісламі. До складу архіпелагу входять три великі острови Палм-Джумейра, Палм-Джабаль-Алі, Палм-Дейра.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3