Хорватія

Кращі піщані і наймальовничіші пляжі Хорватії

Піщані пляжі Хорватії привертають нас білосніжним узбережжям, пологим входом в море, прозорою морською водою, мальовничими затоками, гаванями і незвичайно красивими навколишніми природними пейзажами.

Дізнатися більше
Острів-фортеця Мамула

Острів-фортеця Мамула на водній кордоні двох країн!

А Ви знали, що на водній кордоні двох країн Хорватії і Чорногорії розташований острів-фортеця? Острів-фортеця Мамула знаходиться між півостровами Превлака і Луштіца.

Дізнатися більше
Хорватія

Пляжі Хорватії для вашого літа!

За Адріатичного узбережжя, велика частина якого належить Хорватії, розсипані дивовижні райські пляжі. Сонячна Хорватія пропонує чудові піщані, галькові і кам'янисті пляжі на будь-який смак з кришталево чистою водою.

Дізнатися більше
Пула

Пула - морське місто з багатовіковою історією!

Пула знаходиться на південному кінці півострова Істрія в оточенні дубових і соснових лісів, прекрасних пляжів і дивовижного Адріатичного моря. Найдавніший хорватське місто - хранитель артефактів, створених ще до нашої ери.

Дізнатися більше
Канатна дорога

У Хорватії побудують найдовшу канатну дорогу в Європі!

Канатна дорога з'єднає село Медвіт біля узбережжя Адріатичного моря на північному заході Хорватії і вершину гори Вояк. Маршрут фунікулера складе 4,7 кілометра в довжину, при цьому піднімаючись на висоту в 1,3 кілометра.

Дізнатися більше