Занзібар

Занзібар - екзотичний рай Танзанії!

Занзібар - екзотичний рай Танзанії! Острів безкраїх білосніжних пляжів, прозорого лазурного Індійського океану і комфортних сучасних курортів для незабутнього відпочинку.

Дізнатися більше
Серенгеті

Національний Парк Серенгеті в Танзанії

Національний Парк Серенгеті без сумніву, найбільш відома в світі скарбниця дикої природи. Serengeti дивовижна пам'ятка Танзанії, яка не знає рівних в красі і науковій цінності. Назва «Серенгеті» походить з мови Масаї і приблизно означає «протяжне місце».

Дізнатися більше
Ісчіґуаласто

Парк Ісчіґуаласто в Аргентині

Парк Ісчіґуаласто на північному сході провінції Сан-Хуан в Аргентині. Національний Парк Ісчіґуаласто, відомий як Місячна Долина, є одним з найбільш важливих палеонтологічних центрів в світі. На півночі парк межує з Парком Талампая.

Дізнатися більше
Хвітсеркур

Незвичайна скеля Хвітсеркур в затоці Хунафлоуі Ісландії

А Ви знали, що в Ісландії є унікальна морська пам'ятка, оповита містичною історією? Це незвичайна скеля Хвітсеркур в затоці Хунафлоуі, що нагадує своїми обрисами величезного монстра - кам'яного мамонта, що п'є морську воду.

Дізнатися більше
Берат

Місто-музей Берат - один з найдавніших і мальовничих міст Албанії

Місто-музей Берат - одне з найдавніших і мальовничих міст Албанії. Місто знаходиться в 120 км на південь від Тирани. Тут 210 пам'ятників історії, що датуються від XV до XIX століть, сімка арочних мостів, що відносяться до XVIII століття. У кожному з будинків міста в кілька разів більше вікон, ніж в інших містах, завдяки чому місто називають ще й «Містом тисячі вікон».

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3