MagicFountain

Магічні співаючі фонтани Монжуїк в Барселоні!

А ви знали, що вже більше вісімдесяти років невід'ємною частиною Барселони є магічні співаючі фонтани Монжуїк? Барселона - справжня скарбниця найрізноманітніших пам'яток, серед яких унікальні співаючі фонтани на горі Монжуїк. Видовищний фонтан дуже популярний і відомий своїми звуковими і світловими шоу. Влітку тисячі людей збираються щоночі, щоб насолодитися видовищем, сидячи на численних сходинках і спостерігаючи захід з оглядової точки гори Монжуїк.

Дізнатися більше
Barri Gotic

Готичний квартал - серце Барселони!

Готичний квартал - серце Барселони, її історичний центр і один з найцікавіших районів. Barri Gotic, розташований між площею Каталонії і вулицею Лаетана, отримав свою назву завдяки збереженим середньовічним будівлям, побудованим в XIV-XV століттях. Район з заплутаними вузькими вуличками і старовинною архітектурою є частиною Старого міста і простягається від головного бульвару Ла Рамбла до Віа-Лайетана.

Дізнатися більше
готель Роберта де Ніро

Зустрічайте новинку - готель Роберта де Ніро!

У Барселоні в районі Ешампле відкрився готель Nobu Hotel Barcelona 5 *. Це готель Роберта Де Ніро і іспанської мережі Selenta Group. Він знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Площі Іспанії, жвавій вулиці Рамбла і головного залізничного вокзалу.

Дізнатися більше
Барселона

Осінні вихідні в Барселоні!

Відпочинок 2в1! Якщо вам подобається поєднувати відпочинок з «духовною їжею», то обов'язково вас зацікавить ідея провести осінні вихідні в Барселоні. Коли там вже відступає літню спеку, а навколо відкриваються дивовижні пейзажі.

Дізнатися більше
пляж Кала-Туркета

Пляж Кала Туркета, Іспанія

Пляж Cala en Turqueta на Менорке є одним з найпривабливіших і найкрасивіших пляжів на острові.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2