Паасселка

Загадкове озеро Паасселка в Фінляндії

Загадкове озеро Паасселка в Фінляндії. У різних куточках планети існує дивне явище - блукаючі нічні вогні. Ці вогні зовні нагадують часом кулі, часом конуси, схожі на полум'я свічки. З далеких часів мешканці фінських селищ Йоенсуу і Савонллінна знають, що на прилеглому озері час від часу з'являються на невеликій висоті над водою мерехтливі вогні у вигляді шарів і еліпсів.

Дізнатися більше
Grand Hansa

Grand Hansa - перший готель Hyatt в Фінляндії!

Готель Grand Hansa поповнить портфоліо бренду The Unbound Collection by Hyatt в Європі. Філія корпорації Hyatt уклала франчайзингову угоду з Primehotels Oy на першу власність Hyatt в Фінляндії. Готель на 224 номери відкриється в 2022 році і стане першим представником The Unbound Collection by Hyatt від скандинавських країн.

Дізнатися більше
Гельсінкі

Гельсінкі - столиця Фінляндії, одна з найбільш малонаселених європейських столиць

Місто зі своїм морським чарівністю розташований на березі Фінської затоки. Символами Гельсінкі є білка і клен - їх вибрали самі городяни в 1996 р А на гербі красується золотий човен і прикрашена дорогоцінними каменями корона.

Дізнатися більше
Архіпелаг Кваркен

Фінляндія: унікальний архіпелаг Кваркен в Ботнічній затоці

А Ви знали, що в Фінляндії в Ботнічній затоці недалеко від міста Вааса розташований унікальний архіпелаг Кваркен? Він складається з понад 5 тисяч острівців на площі майже в 200 тисяч гектар. Острови архіпелагу з'являються і зникають протягом багатьох століть.

Дізнатися більше