Мертве море

Мертве море в Ізраїлі

А ви знали, що Мертве море може похвалитися не просто чистими хвилями? Це ще і самий солоний куточок планети!

Дізнатися більше
Ізраїль

Ізраїль, оточений водами чотирьох морів!

В Ізраїлі хочеться побачити відразу все. Поринути в води чотирьох морів, пройтися по стародавніх біблійних місцях, постояти біля Стіни Плачу і ще багато всього встигнути одночасно. Головним бажанням завжди буде розчинитися в Мертвому морі, щоб набратися сил і підлікувати своє здоров'я. Неповторне відчуття «море, в якому не можливо потонути», надовго запам'ятається вам і вашим дітям.

Дізнатися більше
Ейн Бокек

Термальний курорт Ейн Бокек в Ізраїлі!

Курорт розташований на березі Мертвого моря. Мертве море - одне з найпопулярніших місць для людей, які страждають шкірними захворюваннями. Своїми чудодійними цілющими властивостями мертве море відомо ще з часів Римської імперії.

Дізнатися більше
оазис-заповідник в Ейн-Геді

Хочете насолодитися приємним для тіла і душі відпочинком?

Тоді вам неодмінно сподобається цілий оазис-заповідник в Ейн-Геді. Курорт розташований на Мертвому морі, всього на 80 кілометрів від Ізраїлю. Заповідник в невеликому оазисі оточений з одного боку солоної ванній Мертвого моря, а з іншого - 600-метровими скелями, на вершині яких починається млява іудейська пустеля.

Дізнатися більше
Термомінеральні джерела Хамат Гадер в Ізраїлі!

Термомінеральні джерела Хамат Гадер в Ізраїлі!

Дивовижний курорт запрошує на оздоровче купання, де ви відчуєте релаксацію, відчуєте свіжість і оновлення. Хамат Гадер поєднує в собі гарячі термомінеральні джерела з місцями відпочинку та дозвілля на будь-який смак. Крім термальних джерел, тут є СПА, розважальні центри, водні гірки, зоопарк, крокодиляча ферма. Навколо лікувальних джерел, пляжних зон, Мертвого моря височіють готелі і готелі і атракціони.

Дізнатися більше