Акапулько

Акапулько - мексиканське курортне місто на узбережжі Тихого океану

Акапулько - мексиканське курортне місто на узбережжі Тихого океану. Курорт розташований у великій бухті в оточенні гірського ланцюга Південної Сьєрри-Мадре. Це одне з портових міст країни, що прославилося далеко за її межами завдяки наявності мальовничих заток і достатку старовинних пам'яток.

Дізнатися більше
біосферний заповідник метелика Монарх

Оселя метеликів - біосферний заповідник метелика Монарх!

Природний заповідник, куди прилітають мільйони метеликів монархів, знаходиться в мексиканському штаті Мічоакан. Заповідник Марипоса-Монарк - найбільше в світі місце проживання метеликів такого виду.

Дізнатися більше
Ік-Кіль

Дивовижне підземне озеро Ік-Кіль в Мексиці!

Мексиканський сенот вражає своєю красою і величезними розмірами. Глибина сеноти перевищує 45 метрів, а діаметр цього підземного озера становить 61 метр. Ік-Кіль був сформований з підземної вапнякової печери і природних процесів потоку підземних вод, що збільшують простір в діаметрі і глибиною.

Дізнатися більше
Мачу-Пікчу в Перу

Загублене місто інків Мачу-Пікчу

Загублене місто інків Мачу-Пікчу приховане в тропічній гущі джунглів високо в Перуанських Андах, з трьох боків оточене могутньою гірською річкою Урубамба. Стародавнє місто розташоване на 240 метрів вище моря в 6 км від селища Агуас-Кальентес в країні Перу. Він побудований як святилище у 1438 році дев'ятим правителем Імперії Інків - Пачакутеком Юпанки.

Дізнатися більше
Тулум

Тулум - морські ворота в світ майя

А ви знали, що море у стародавнього міста Тулум в Мексиці відрізняється відсутністю забруднення і незвичайною прозорістю? Тулум є єдиним стародавнім містом, що примостилося на узбережжі Карибського моря, яке зберегло свою чистоту і привабливість. Тулум має єдині піраміди стародавнього міста Майя у всій Мексиці.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2