Маджоре

Мальовниче озеро Маджоре - одне з чотирьох великих італійських озер!

Мальовниче озеро Маджоре - одне з чотирьох великих італійських озер, дивовижне місце, де можна відкрити Італію з іншого боку. Маджоре дозволить відчути повне розслаблення і гармонію з навколишнім світом.

Дізнатися більше
Capri Palace, Jumeirah

Capri Palace, Jumeirah - справжнє втілення розкоші!

Jumeirah створює справжнє втілення розкоші! Jumeirah Group розширює своє міжнародне портфоліо і бере під керівництво розкішний готель Capri Palace в Італії на острові Капрі. У квітні 2020 року прекрасний італійський готель в атмосферному містечку Анакапрі відкриється під новою назвою - Capri Palace, Jumeirah. Він знаходиться на височині в одній з найбільш виняткових і первозданних точок на карті острова Капрі з захоплюючим видом на Неаполітанську затоку.

Дізнатися більше
Scala dei Turchi

Дивовижна Scala dei Turchi на Сицилії!

На Сицилії в годині їзди від Палермо знаходиться дивовижне місце з назвою Scala dei Turchi. Скала-деї-Турки - рельєфні білосніжні скелі, уступи яких подібні сходинкам гігантських сходів, оточені блакитним морем. Така ступінчата скеля розташована на узбережжі Реалмонте неподалік від Порто-Емпедокл в провінції Агрідженто.

Дізнатися більше
sicily

Сицилія - острів зі своїм неповторним колоритом і італійською перчинкою!

Сицилія - один з найкрасивіших островів в Італії, розташований на площі 25 708 км² і омивається трьома морями - Іонічне, Середземне і Тірренське. Сицилія, як найбільший острів Середземного моря, має чудові піщані пляжі, відокремлені бухти і затоки в оточенні унікальних скель, величні гори і долини, що потопають у зелені оливкових гаїв і цитрусових садів.

Дізнатися більше
Rocco Forte Villa Igiea

Rocco Forte відкриває готель на мальовничому острові Сицилія!

Мережа готелів Rocco Forte Hotels 1 червня 2020 року відкриє Villa Igiea, історичний палаццо в стилі модерн з видом на затоку Палермо на Сицилії. Італійський архітектор-модерніст Ернесто Базіле відновив будинок приватної вілли і перетворив його в розкішний готель. Готель, побудований в 1900 році, нагадує розкішний замок з видом на море.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3