Ерджієс

Зимовий відпочинок в Ерджієс!

На північних схилах найвищої вершини Середній Анатолії розташувався гірськолижний курорт Ерджієс. Зимовий курорт на горі Ерджієс на плато Текір з грудня по березень має найбільш сприятливий час для гірськолижних розваг і відпочинку. Сезон в Ерджієс триває 150 днів на рік завдяки льодовику на вершині, який гарантує наявність снігу. Зазвичай товщина сніжного покриву досягає 2м при звичайних погодних умовах.

Дізнатися більше
Ерджієс

Ерджієс - гірськолижна Туреччина в самому центрі Анатолійського плоскогір

Ерджієс - гірськолижний курорт в Туреччині, де сезон катання триває 150 днів на рік. Курорт знаходиться в південно-східній частині Анатолійського плоскогір'я в східній Каппадокії на горі Ерджієс, в 9 км від стародавнього міста Кайсері. Безпосередньо курорт розкинувся на однойменній височині 3916 м над рівнем моря.

Дізнатися більше
Бодрум

У Бодрумі відкриється перший готель нової мережі METT Hotels & Resorts!

У Бодрумі відкриється перший готель нової мережі METT Hotels & Resorts! Готель METT Hotels & Resorts Bodrum почне приймати гостей з 21 березня 2021 року. Бодрум - улюблена багатьма мандрівниками локація для пляжного відпочинку, і новий готель точно стане тим самим, в який захочеться повертатися знову і знову. У готелі є абсолютно все, за що ми так любимо середземноморський стиль життя: безтурботна легкість буття, не позбавлена елегантності та шику.

Дізнатися більше
Турція

Султанський палац Топкапи в Стамбулі!

Головна резиденція султанів протягом 4-х століть служила притулком 25-ти султанам Османської імперії. Палац Топкапи був побудований в XV столітті для султана Мехмеда II. В середині XVI Сулейман I на прохання Роксолани побудував гарем для жінок з дітьми.

Дізнатися більше
Стамбул

Стамбул запрошує на відпочинок!

Стамбул - дивовижний турецький мегаполіс і єдине в світі місто, розташоване одночасно і в Європі, і в Азії. Воно приваблює мандрівників з усього світу своєю багатовіковою історією і багатою культурною спадщиною. Стамбул дозволить насолодитися східним колоритом і побачити, як Європа і Азія зливаються воєдино. Що подивитися в Стамбулі?

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3