Cote dAzur

Відкрийте для себе Ніццу, столицю Лазурного берега!

У Ніцці так багато місць для відвідування і розваг на будь-який смак. На Англійській набережній з її легендарними синіми стільцями відкривається унікальний вид на бухту Ангелів, а пальми приховують за собою розкішні готелі Ніцци, такі як - Negresco або The Palais de la Mediterranee.

Дізнатися більше
Cheval Blanc

Cheval Blanc в самому серці Парижа!

Навесні 2020 року Cheval Blanc відкриває свій новий сучасний рай в самому серці Парижа. Готель Cheval Blanc Paris з 72 номерами і люксами є конфіденційною гаванню, де зустрічаються закохані, сім'ї та друзі. У готелі передбачені ресторани високої кухні, простора тераса, звідки відкривається вид на Париж, великий басейн і спа-центр з ексклюзивними процедурами від Dior.

Дізнатися більше
місто Кольмар

Різдвяний дух в затишному французькому місті Кольмар!

Затишне французьке місто Кольмар в Ельзасі перед Різдвом стає казково прекрасним. У 2019 кольмарскі ярмарки чекають гостей з 22 листопада по 29 грудня. Відкрито шість ярмарків, кожна з яких представляє собою маленьке село з привітними господарями - торговцями і майстрами.

Дізнатися більше
сяйво вогнів

Дивовижне сяйво вогнів і ілюмінацій в Ліоні!

З 5 по 8 грудня 2019 року у французькому місті пройде щорічне свято світла. З кожним роком технологічно удосконалюються джерела світла, але головний атрибут залишається незмінним - вогонь.

Дізнатися більше
Віадук Мійо

Фантастичний Віадук Мійо у Франції!

Viaduc de Millau - найвищий автомобільний міст як мінімум в Європі, а як максимум в світі. Міст побудований за вантової системи, фактично висить в повітрі, і підтримується особливою конструкцією з жорстких опор і гнучких сталевих тросів.

Дізнатися більше
  • 1
  • 2
  • 3