he St. Regis Bali Resort

Розкішний відпочинок в новій резиденції The Strand Residence на Балі!

Розкішний відпочинок в новій резиденції The Strand Residence на Балі! Легендарний курорт The St. Regis Bali Resort представляє нову резиденцію The Strand Residence. Єдина приватна резиденція в Нуса-Дуа з прямим доступом до власного білосніжного пляжу курорту дарує витончену розкіш і найвищий рівень комфорту.

Дізнатися більше
Боробудур

Найбільший в світі буддійський храм - Боробудур!

Найбільший в світі буддійський храм - Боробудур! Храмовий комплекс знаходиться на острові Ява в Індонезії в 40 км на північний захід від міста Джокьякарта. Він прикрашений 2672 рельєфними панелями і 504 статуями Будди, центральний купол оточений 72 статуями Будди, кожна з яких знаходиться всередині перфорованої ступи.

Дізнатися більше
Балі

Дивовижний острів Балі в Індонезії

Дивовижний острів Балі в Індонезії приваблює своїми мальовничими екзотичними пейзажами, архітектурними пам'ятками та духовними цінностями. Острів багатий на пам'ятки викликає відчуття душевного заспокоєння.

Дізнатися більше
Bawah Reserve

Bawah Reserve - пригода починається з моменту прибуття!

Ваша подорож почнеться з прильоту в Сінгапур, після чого відбудеться поїздка на поромі і ще півторагодинний переліт на гідролітаку з міжнародного аеропорту Батам, на якому ви приземлитеся у вражаючій лагуні навпроти вашого номера.

Дізнатися більше